وبیفا
طراحی سایت

خدمات سئو وبسایت و بهینه سازی برای گوگل با وبیفا

توجه

جهت اقدام برای سئوی وبسایت توصیه میکنیم توضیحات زیر حتما مطالعه شود:

  1. سئوی یک وبسایت شامل دو نوع فعالیت زیر است:
    • سئوی داخلی (On Page SEO) : که شامل فعالیت های درون سایت و تنظیمات آن و دارای دو زیرمجموعه “سئوی فنی یا تکنیکال” و بعد از آن “سئوی محتوای سایت” است.
    • سئوی خارجی (Off Page SEO) : که شامل انجام اقداماتی خارج از بستر وبسایت برای افزایش اعتبار و ورودی کاربر سایت انجام میشود.

  2. تمامی سایت هایی که بوسیله وبیفا ارائه و طراحی میشود با رعایت اصول پایه ای سئو پیاده سازی و ارائه میگردد و اصطلاحا وبسایت سئوبیس (SEO based website) هستند و به همین دلیل براحتی توسط گوگل تشخیص داده میشوند و صفحات سایت شما توسط گوگل ایندکس میشوند، اما این به معنی این نیست که وبیفا در خدمات طراحی سایت خود تضمین و تعهدی برای رساندن سایت شما و کلمات کلیدی موردنظرتان به صفحه اول گوگل دارد و رساندن یک سایت به صفحه اول نتایج جستجو در قالب پروژه ای جداگانه  و شامل مراحل و فعالیت های متعدد شامل حداقل 6 الی 12 ماه زمان و هزینه جداگانه در قالب خدمات سئوی وبسایت وبیفا ارائه میشود و نه بخشی از سفارش طراحی سایت شما.

  3. مجموعه وبیفا در جهت خدمت درست و ارزش نهادن به اعتماد مشتریان و جلوگیری از ریسک نابود شدن اعتبار برند و وبسایت مشتریان، خدمات سئو را صرفا بصورت سئوی استاندارد و یا اصلاحا سئوی کلاه سفید ارائه میکند و از اینرو به هیچ عنوان نمیتواند با قیمت حداقلی و یا زمان کوتاه و نامتعارف خدمات سئو ارائه دهد زیرا مقوله سئو از نظر بازاریابی یک فعالیت استراتژیک و زمانبر است و نه یک اقدام جهت اهداف کوتاه مدت بنابراین بایستی در نظر داشت انجام فعالیت و اقدامات سئوی استاندارد تقریبا برای همه نوع کسب و کاری یک فعالیت زمانبر و و پرهزینه است و انتظار غیر منطقی در این زمینه، صرفا منجر به این میشود که کارفرما در دام سودجویان (سئوکاران مبتدی/غیراستاندارد/کلاه سیاه) افتاده و علی رقم قیمت کم و زمان کوتاه، نابودی زمان و هزینه و  حذف وبسایت از کلیه نتایج جستجو و جریمه گوگل را تجربه کند.

  4. با توجه به اینکه مقوله سئو صرفا یک مقوله رقابتی است و جایگاه شما و قدرت رقبای شما در آن تعیین کننده است، جهت استعلام هزینه سئوی وبسایت بایستی در ابتدا کلمات کلیدی (کلماتی که توسط مشتریان شما سرچ میشوند) را در حوزه کسب و کار و محصولات خود بشناسید و ما با توجه به رقابت پذیری کلمات کلیدی و وضعیت فعلی وبسایت شما آنالیز اولیه را انجام داده و بتوانیم تخمین زمانی و هزینه ای درستی به شما ارائه دهیم

جهت درخواست بررسی اولیه و تماس کارشناسان ما با شما میتوانید از طریق فرم زیر اقدام نمایید تا در اولین فرصت با شما ارتباط گرفته شود.