وبیفا
طراحی سایت

توافق نامه سطح خدمات مشتریان وبیفا SLA

لطفا شرایط را با دقت مطالعه فرمائید. با سفارش طراحی، توسعه یا نگهداری وبسایت یا اپلیکیشن و یا خدمات جانبی وبیفا، شما موافقت خود را با شرایط و قوانین زیر اعلام می‌نمائید. علاوه بر این مفاد، وبیفا  به عنوان یک کسب و کار ایرانی از تمامی قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران تبعیت می‌نماید.

با توجه به تلاش تیم وبیفا جهت حفظ رضایت 100 درصدی مشتریان، لطفا موارد زیر را با دقت مطالعه نمایید:

 1. قبل از ثبت سفارش و پرداخت به دقت قیمت و امکانات پکیج و سفارش موردنظرتان را مطالعه فرمائید.
 2. شروع انجام سفارش مشتری از لحظه ثبت سفارش خواهد بود و مشتری بعنوان کارفرما بایستی بررسی های لازم جهت قطعیت سفارش خود را قبل از ثبت سفارش انجام دهد و لغو و کنسلی سفارش مگر در صورت عدم ثبت کامل سفارش و عدم واریز پیش پرداخت و یا عدم شروع سفارش مشتری توسط وبیفا امکان پذیر نبوده و مبالغ پرداختی به هیچ عنوان قابل عودت نخواهد بود.
 3. ملاک انجام سفارش سایت و تسویه حساب مشتری، قرار گرفتن وبسایت مشتری بر روی هاست و اتصال به دامنه انتخابی مشتری است زیرا با توجه به اینکه ممکن است مواردی همچون ارسال محتوای اولیه، اقدام جهت گرفتن اینماد و دیگر موارد جانبی مروبط به وبسایت منوط به زمان اقدام و سرعت پیگیری کارفرما باشد و میتواند در فاز پشتیبانی توسط تیم فنی وبیفا قابل هماهنگی باشد.
 4. ایجاد وبسایت با محتوا و مضامین غیر اخلاقی و سیاسی، ممنوع و خلاف قوانین می باشد و در صورت درج محتوای مجرمانه و خلاف قوانین جمهوری اسلامی ایران وبسایت شما از دسترس خارج، از پشتیبانی وبیفا  خارج، امکانات آن لغو  و مسئولیت آن کاملا به عهده سفارش دهنده میباشد.
 5. تمامی وبسایت های ایجاد میشوند  مادامی که آپ تایم بوده و بر روی بستر اینترنت موجود و یا فعال باشند دارای حق کپی رایت وبیفا  میباشند و حذف و تغییر کپی رایت شامل هزینه خواهد بود و هرگونه حذف و یا تغییر  آن بدون هماهنگی با وبیفا  شامل جریمه و غیر فعال شدن وبسایت خواهد شد.
 6. با توجه به تعهد امنیت وبسایت توسط وبیفا ، امکان دسترسی و تغییرات بر روی هاست وبسایت برای مشتری وجود ندارد و در صورت هرگونه نیاز به تغییرات در هاست مشتری میتواند از طریق تیکت درخواست خود را اعلام و پشتیبانی وبیفا در اسرع وقت نسبت به بررسی و انجام تغییرات لازم و یا گرفتن بک آپ از سایت اقدام مینماید.
 7. درصورت نصب پلاگین و افزونه و یا تغییر بدون هماهنگی قالب توسط کارفرما و یا ادمین آن و یا انتقال وبسایت به هاستی غیر از هاست شرکت وبیفا، به دلیل اینکه ممکن است هاست معرفی یا تهیه شده از طرف کارفرما دارای امنیت کافی نبوده و دارای مشکلات فنی و زیرساختی بوده و همچنین افرادی غیر از تیم فنی وبیفا به آن دسترسی داشته باشن و به هر دلیل مشکلاتی را برای کاربری درست سایت ایجاد نماید، سایت موردنظر از پشتیبانی فنی خارج و مشکلات احتمالی با هزینه جداگانه قابل رفع خواهد بود.
 8. انتقال وبسایت به هاستی غیر از هاست شرکت وبیفا شامل پرداخت هزینه کپی رایت به وبیفا میباشد (با مبلغ 3 میلیون تومان)
 9. مسئولیت تمامی محتوای بارگزاری شده در وبسایت ساخته شده بر عهدۀ سفارش دهنده بوده و وبیفا هیچگونه مسئولیتی در قبال کیفیت یا محتوای وبسایت شما از بابت کپی رایت یا هرگونه سو استفاده ندارد.
 10. سایت های تحویل داده شده با محتوا و مشخصات پیشفرض می باشد. خریدار متعهد می گردد که تمامی اطلاعات پیشفرض را به نام خود تغییر دهد . همچنین امکان تغییر نوع وب سایت به نوعی دیگر، مگر با سفارش جدید یا ارتقاع پکیج امکان پذیر نمیباشد.
 11. ایجاد هرگونه وبسایت نامتعارف شامل هرگونه توهین و فحاشی به افراد (به خصوص سران کشور)، متون سیاسی و غیر اخلاقی، مخل نظم عمومی، مخل امنیت ملی و خلاف عرف ممنوع می‌باشد و به محض مشاهده دسترسی کاربر به سیستم مسدود می شود و وبسایت ایجاد شده از سیستم خدمات مشتریان وبیفا حذف می گردد.
 12. تکمیل سفارش و خرید هرگونه وبسایت یا خدمات از وبسایت و پلتفرم وبیفا ، بیانگر پذیرش کلیه ضوابط و قوانین سایت بوده و نیاز به امضای کاربر و قرارداد آنلاین یا فیزیکی نمی باشد و کاربر متعهد به احترام و رعایت کلیه ضوابط و مقررات می باشد .
 13. سفارش های پکیج های برنزی، نقره ای و طلایی وبیفا صرفا شامل اختصاص هاست، خرید و اتصال دامنه و نصب قالب انتخابی مشتری و اضافه کردن امکانات با توجه به نوع پکیج انتخابی و آموزش کلی مدیریت سایت به مشتری و تحویل نهایی وبسایت میباشد و هرگونه فعالیت فنی، ادمینی و تولید محتوا که فراتر از سفارش مشتری باشد شامل هزینه و زمان بیشتر میباشد. (مشاهده پکیج های ادمینی)
 14. پشتیبانی فنی شامل رفع مشکلات فنی و باگ های احتمالی سایت در حالت نرمال میباشد و در صورتیکه مشکلات احتمالی بدلیل  شخصی سازی قالب توسط مشتری، دستکاری و تغییرات اشتباهی و یا نصب پلاگین های غیراستاندارد و یا تغییر در در سورس کدها توسط مشتری و یا ادمین سایت معرفی شده و معتمد مشتری باشد، شامل پشتیبانی فنی وبیفا نبوده و هرگونه رفع ایراد با توجه به نوع و زمان مورد نیاز شامل هزینه جداگانه خواهد بود.
 15. از فضای هاست فقط برای وب سایت سفارش داده شده می توان استفاده کرد،بدین معنی که شما نمی توانید  جهت  هیچ گونه برنامه یا وب سایت دیگر و یا هرگونه عملیات  غیر مرتبط دیگر را از این هاست استفاده کنید.
 16. وظیفه مدیریت حجم و پهنای باند فضای میزبانی (هاست) بر عهده مشتری است و در صورتیکه فضای ذخیره سازی و یا پهنای باند بیشتری مورد نیاز مشتری باشد فضای میزبانی با هزینه جداگانه قابل ارتقاع میباشد.
 17. انجام اقدامات لازم جهت دریافت مجوز های قانونی، درگاه های بانکی و اینماد، مگر با هزینه اضافی و سفارش بعنوان خدمات جانبی وبیفا، بر عهده مشتری میباشد.
 18. وبسایت های ارائه شده توسط وبیفا با رعایت اصول و استانداردهای بین المللی و رعایت حقوق کپی رایت میباشد. همچنین در طراحی و یا پیاده سازی وبسایت اصول پایه ای سئو و گوگل تا حد ممکن رعایت میشوند و تمامی سایت ها سئوبیس میباشد، اما سئوی کلمات کلیدی حوزه کاری مشتری و رساندن سایت مشتری به لینک های اول گوگل با کلمات کلیدی موردنظر، صرفا با تعریف پروژه جداگانه سئو و بر اساس آنالیز رقبا ، بررسی  رقابت کلمات کلیدی و با هزینه جداگانه قابل انجام میباشد. (مشاهده صفحه خدمات سئو)
 19. با توجه به روال پروسه پیاده سازی و ارائه وبسایت از انتخاب نام دامنه و طرح موردنظر، هماهنگی محتوا و….. ، کارفرما متعهد به معرفی یک نفر بعنوان مسئول هماهنگی برای ارتباطات کاری میباشد که میتواند خود و یا نماینده ای از سمت کارفرما باشد و در صورت عدم اعلام خود یا شخص دیگر بعنوان نماینده و یا تاخیر و یا عدم پاسخگویی و همکاری لازم در زمان های مقرر، درصورت تاخیر بیش از 10 روز از زمان ثبت سفارش، پیمانکار هیج مسئولیتی در قبال تکمیل وبسایت مورد سفارش و تعهدات زمانی آن ندارد و هیچ یک از مبالغ قابل عودت نخواهد بود.
 20. مدت زمان پیاده سازی و تکمیل وبسایت های پکیج های برنزی، نقره ای و طلایی 10 الی 20 روز کاری میباشد. پاسخگویی، پیگیری و ارتباط مداوم مشتری و یا نمانده معرفی شده از طرف مشتری تاثیر مستقیم در کوتاه شدن زمان پیاده سازی و افزایش کیفیت ارائه خواهد داشت. متعاقبا، درصورت تاخیر و یا عدم پاسخگویی مشتری در مورد انتخاب و تایید طرح، دامنه و امکانات و همچنین تاخیر در پیگیری اقدامات قانونی در مورد اکانت ها و جوازهای موردنیاز وبسایت به همان میزان به زمان پروژه افزوده خواهد کرد و درصورتیکه تاخیر مشتری باعث شود زمان پیاده سازی و تحویل سایت از روز ثبت سفارش به بیشتر از 20 روز کاری تجاوز کند، سفارش مشتری از لیست اولویت های اجرایی خارج،  وبسایت از دسترس خارج و صرفا با تسویه حساب کامل مشتری و پرداخت جریمه تاخیر (100 هزار تومان به ازای هر روز)  پروسه پیاده سازی ادامه پیدا خواهد کرد.
 21. در موارد فوق (شماره 19 و 20) درصورتیکه که طولانی شده زمان پروژه بدلیل تاخیر یا عدم پاسخگویی مشتری باشد و در این فاصله زمانی پکیج موردنظر شامل افزایش قیمت شده باشد، مشتری موظف به پرداخت مابه تفاوت مبلغ به وبیفا میباشد.
 22. بعد از پیاده سازی و تحویل وبسایت در  بازه زمانی مذکور ، مشتری جهت بازبینی و بررسی دیزاین و تست کاربری های وبسایت در بازه زمانی 1 هفته ای میتواند نظرات خود را اعلام نماید. در این حالت در صورتیکه نظرات و تغییرات مشتری شامل امکانات پکیج مورد سفارش و تا 5 درصد تغییرات دیزاین وبسایت در حالتی که کلیت قالب سایت بهم نخورد باشد، تغییرات شامل هزینه نمیشود. اما در صورتیکه که مشتری نیاز به تغییرات گسترده بر روی کاربری های سایت داشته باشد، تغییرات موردنظر توسط وبیفا بررسی و با هزینه جداگانه قابل انجام است.
  همچنین درصورتیکه که مشتری با تاخیر بیشتر از 1 هفته نسیت به اعلام نظر و اصلاحات اقدام نماید بسته به حجم تغییرات ممکن است شامل هزینه جداگانه شود.
 23. تمامی وبسایت های تحت طراحی، پشتیبانی، توسعه و یا تحت خدمات هاستینگ وبیفا دارای کپی رات وبیفا بوده و تغییر قالب و  یا هر فعالیتی مبنی بر حذف و یا مخدوش شدن نام وبیفا و یا غیر فعال کردن لینک آن شود مگر با پرداخت حق حذف یا تغییر کپی رایت (با مبلغ 3 میلیون تومان)، موجب غیر فعال شدن سایت تا جایگذاری مجدد کپی رایت وبیفا میباشد.
 24. مسئولیت بارگزاری محتوا و یا مدیریت وبسایت بعد از ارائه اولیه و ارائه اولیه توسط وبیفا بر عهده مشتری بوده و وبیفا بعد از آپلود قالب صرفا جهت کمک به سرعت بخشیدن فعالیت وبسایت مشتری صرفا محتواهای زیر را بعنوان هدیه شروع برای مشتری بارگزاری میکند.
 25. تعرفه های اعلامی وبیفا جهت پکیج های طراحی سایت (فارغ از درصدهای تخفیف و یا تعرفه خدمات جانبی)، بصورت سالیانه بوده و تمدید هاست، دامنه و پشتیبانی وبسایت در زمان مقرر یک ساله از تاریخ ثبت اولیه سفارش بر عهده کارفرما و بصورت کلی با هزینه 50 درصد تعرفه پکیج مورد سفارش مشتری در زمان تمدید میباشد.
  محتواهای ذکر شده عینا طبق توضیحات و فایل های ارسالی مشتری توسط تیم پشتیبانی وبیفا  بارگزاری میشود:
  – بارگزاری تصاویر اسلایدر اصلی سایت تا 4 تصویر
  – بارگزاری 1 الی نهایتا 5  محصول با حداکثر 4 تصویر برای هر محصول در پکیج های نقره ای و طلایی طبق محتوای ارسالی مشتری
  – بارگزاری آدرس و تلفن مشتری در فوتر سایت  و صفحه تماس با ما
  – لینک شبکه های اجتماعی مشتری در سایت